Jiesia iškeliauja

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm
285,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Vaidotas Ruibys gimė Lietuvoje, Ukmergėje 1959 m. balandžio 24 d. ir po mėnesio su tėvais atvyko gyventi į Kauną.

Nuo 1971 m.  mokėsi Juozo Naujalio vardo meno mokykloje Kaune. Dalyko mokytojų buvo vertinamas kaip gabus mokinys. Jo grafikos darbai laimėjo prizines vietas respublikiniuose konkursuose.

1981m. sukūrė šeimą ir tais pačiais metais buvo paimtas į tarnybą Tarybinėje Armijoje į Sibirą.

Grįžęs į Kauną ilgus metus dirbo P. Zyberto vardo tekstilės fabrike interjero dailininku - apipavidalintoju.

Vėliau dirbo restauratoriumi Kauno senamiesčio Antikvariate.

Šiuo metu daug tapo, dalyvauja parodose. Darbšti, kūrybinga asmenybė visą gyvenimą kuria meną: grafikos, tapybos darbus - portretus, aktus, peizažus ir kt.

Tapytojas myli moterį - gamtą.

Myli visą pasaulį...