Laukinės pievos vakaras

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 80x120 cm
3 165,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 791,25 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 56245

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Menininkė, „Dailės kursų – Aitmano studijos” dėstytoja Laura Aitmanė gimė 1987 m. 2010 m. baigė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetą, architektūros specialybę, 2012 m. – Kauno technologijos universitetą, architektūros magistrantūrą. 

  
Mėgstamiausia dailininkės kūrybos tema - gamta. Peizažai, gėlės, gyvūnai. Dailininkė mėgsta stebėti paukščius, domisi laukiniais Lietuvos augalais ir tai natūraliai atsispindi jos tapyboje. Nepaisant skirtingų raiškos priemonių, Lauros stilius visada išlieka ekspresyvus, kartais netgi truputį grubus - tokiu būdu gamtos vaizdai perteikiami be banalaus saldumo.

Nuo 2020 m. autorė rengia personalines parodas.