Aistra

Technika: Pastelė - popierius
Dydis: 46x56 cm
915,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 228,75 €

Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Menininkė, „Dailės kursų – Aitmano studijos” dėstytoja Laura Aitmanė gimė 1987 m. 2010 m. baigė Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetą, architektūros specialybę, 2012 m. – Kauno technologijos universitetą, architektūros magistrantūrą. 

   2020m. rudenį įvyko pirmoji Lauros Aitmanės ir Indrės Gražulevičiūtės-Vileniškės paroda kavinėje „Mėnulis Retro” pavadinimu „Lapė – mūza”. Parodoje eksponuotų darbų pagrindinis herojus yra rudoji lapė - plačiai paplitęs Lietuvos miškuose plėšrūnas. Dailininkės darbuose vaizduojamas visas lapės nuotaikų spektras: melancholija, ilgesys, laimė, pyktis, džiaugsmas, smalsumas, ryžtas ir pan. Gyvūno išgyvenimai ne mažiau spalvingi negu žmogaus. Išraiškingi plėšrūnų portretai atlikti ekspresyvia technika: akvarele ir sausa pastele.
    Dailininkė pristato darbų ciklą pavadinimu „VISIŠKA PIEVA”. Tai suabstraktinti gėlių portretai ir augalų kompozicijos. Autorė domisi Lietuvoje augančiais laukiniais augalais, kurie puošia pievas ir miškus nuo ankstyvo pavasario iki vasaros pabaigos. Lauros Aitmanės stilius – gana griežtas, ekspresyvus, šiek tiek grubokas, todėl gėlių portretai netenka savo įkyraus saldumo.

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos