Enjoy the silence

Olga Kom
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x80 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 55336

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

„Kada, jei ne dabar?" - paklausiau savęs dirbdama ofisinį darbą verslo srityje. Visą gyvenimą jaučiau savyje menininkės gyslelę ir troškau ją vystyti, bet vis nepavykdavo surasti mielos širdžiai meno srities. 

Susiklosčiusių aplinkybių dėka pradėjau tapyti paveikslus ir įsimylėjau šį užsiėmimą. Pasiduodant sau būdingam bruožui - pradėti ne nuo paprastesnio, bet sudėtingesnio būdo, išsikėliau sau iššūkį suteikti paveikslui išraiškingumo vien monochrominėmis spalvomis, tad ėmiau kurti naudojant tik juodą ir baltą spalvas. Savo nuostabai, pirmi juodai-balti paveikslai sulaukė daug pozityvių atsiliepimų ir iškart surado gerbėjus, norinčius papuošti jais savo namus. 

Esu laiminga gan greitai atradus savo tapybos būdą ir techniką, nes susipažinus su žymių menininkų istorijomis supratau, kad savo stiliaus paieškoms gali būti paaukojami metai ar net dešimtmečiai. 

Mėgstu tapyti naktimis, visa širdimi ir protu pasinerdama į mistiką ir romantiką, leisdama nakčiai skatinti mano kūrybiškumą. Mėgstamiausi mano paveikslų siužetai yra kilę iš pasakų, fantazijų vizualizacijos naktiniame fone. Dažniausiai tapau reljefinius paveikslus akrilu ant natūralios drobės.