Rytas uoste

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 38x55 cm
284,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50201

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Augau kūrybinėje aplinkoje, vaikystėje lankiau dailės mokyklą, piešimo studiją.

Pasirinkau ir kūrybai artimą profesiją – architektūrą, kuri iki šiol yra mano pagrindinė veikla. Tačiau tapyba, laisva kūryba, kuriam laikui buvo dingusios iš mano gyvenimo. Prieš penkerius metus motinystės rutina įkvėpė išsitraukti dažus ir teptukus, tada ir įsimylėjau akvarelę. Susižavėjau jos lengvumu, skaidrumu, galimybe improvizuoti.

Esu klaipėdietė, tad vieni mano mėgstamiausių siužetų – Klaipėdos miesto, uosto ir pajūrio vaizdai. Labai mėgstu keliauti, kelionėse semiuosi įkvėpimo ir savo įspūdžius paverčiu paveikslais.