Rūkas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 65x75 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

"Savo tapyba noriu žmonėms parodyti, kad pasaulis yra nuostabus, kad gyvenimui reikalinga poezija. Noriu atkreipti dėmesį į mūsų mažuosius draugus, atskleisti pamirštą gamtos grožį," - sako dailininkė. 

Dažniausia menininkės kūrybos tema - šuo ir, nors, esame įpratę sakyti, kad šuo - geriausias žmogaus draugas, šiuose paveiksluose atsiskleidžia kiek kitokia žmogaus ir augintinio santykio pusė. Šuo įprastai vaizduojamas vienas namų interjere arba lauke, kur matyti tik šeimininko šešėlis: "gyvūnas yra priklausomas nuo žmogaus veiklos ir norų" sako dailininkė ir kelia klausimą, ar taip neprarando savo esminio ryšio su gamta, kai natūralią, prigimtinę aplinką pakeičia dirbtinė. Dailininkė sako, kad jai didžiausias džiaugsmas, kai žiūrovas žvelgdamas į jos paveikslą prisimena savo augintinį.

2012 m. baigė magistro tapybos studijas VDA Kauno dailės fakultete.

Nuo 2016 m. Dailininkų sąjungos narė.

Autorė rengia personalines parodas, bei dalyvauja bendrose parodose Lietuvoje ir užsienyje.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai