Gulbės

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 30x30 cm
118,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Savo tapyba noriu žmonėms parodyti, kad pasaulis yra nuostabus, kad gyvenimui reikalinga poezija. Noriu atkreipti dėmesį į mūsų mažuosius draugus, atskleisti pamirštą gamtos grožį - sako dailininkė.

Menininkės pamėgtos temos - peizažai ir šunys, tačiau svarbiausia - begalinė autorės meilė tam, ką vaizduoja. Jos darbai paprasti ir nuoširdūs - taip ir jie ir užkariauja žiūrovų simpatijas.

2012 m. baigė magistro tapybos studijas VDA Kauno dailės fakultete.

Nuo 2016 m. Dailininkų sąjungos narė.

Autorė rengia personalines parodas, bei dalyvauja bendrose parodose Lietuvoje ir užsienyje.