Prie Tomo Mano namelio

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 81x100 cm
1 455,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 363,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

„Man peizažas – tai noras ir galimybė tapyti patirtą galingą gyvenimo įspūdį. Beribį. Neaprėpiamą. Neperžvelgiamą. Visuomet nenutrūkstamai vykstantį. Vykstantį praeityje, dabar ir amžinai. Vykstantį gelmėje ir ore. Atsinaujinantį nuolat. Virstantį vis kita forma, vis toje pačioje gimtoje vietoje, į kurią šaknimis įaugau.“

Gražina   Janina   Vitartaitė – tapytoja 

Tapytoja Gražina VITARTAITĖ (g. 1942 m.)- gerai žinoma kaip savito peizažo meistrė – gamtos lyrikė, stichijos poetė, iliuzijų virtuozė. Jos abstrahuotos, fantazija persmelktos tapybinės impresijos toli peržengia įprastas žanro ribas ir praplėtė tradicinio lietuviško peizažo kontekstą. Derindama tradicinės tapybos principus su šiuolaikiška konceptualizuota menine mąstysena, ji laisvai jungia realistinį ir abstraktų motyvą, kuria asociatyvius, dinamiškus vaizdinius, kurie žiūrovą panardina į neįprastą išgyvenimų erdvę.  Nuo 1980-1989 m. Valstybinio Dailės instituto (dabar Dailės akademija) tapybos katedros vedėja, docentė. Dailininkė yra surengusi per 70 autorinių parodų Lietuvoje ir užsienyje, jos darbų yra įsigiję Lietuvos muziejai (LDM, NČDM), Rusijos dailės fondas, visuomeninės įstaigos (LR Seimas, LR Vyriausybės rūmai, LR Vyriausybės Baltijos poilsio namai ir kt.), taip pat – meno galerijos, privačios kolekcijos Lietuvoje, Amerikoje, įvairiose Europos šalyse. G. Vitartaitė išleido tapybos albumus „Vidinės laisvės link“ (2007 m.),  „Kuršių Nerija/ The Curonian Spit/ Die Kurische Nehrung.Tapyba/Painting/Malerei“ (2010)  , „Peizažo metamorfozės“ (2015), „Gražina Vitartaitė.  Krekenavos regioninis parkas. Tapyba“ (2020 m.).

Apie G Vitartaitės kūrybą sukurtas dokumentinis filmas „Vidinės laisvės link (2013m.) (rež A. Tarvydas), parengta televizijos laida „Menininkų portretai“ (2017 m.) (LRT, rež V. Beconienė)..

Menotyrininkė Gražina Gurnevičiūtė

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija