Pušyno takais

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x50 cm
365,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 49067

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Svajonę tapyti, piešti turėjau visada, kiek save prisimenu. Bet dėl nepasitikėjimo savimi, laiko stokos šią svajonę buvau taip giliai nukišusi į pasąmonę, kad daugelį metų net buvau ją pamiršusi. Labiau rūpėjo studijos, šeima, vaikai, darbas, buitis.

Nors niekad neėmiau teptuko į rankas, buvau visada „šalia meno”. Taip jau lėmė gyvenimas, kad mano šeimos ir giminės beveik visos moterys šalia kasdienių darbų visada darė kažką gražaus - audė, mezgė, siuvinėjo. Buvo profesionalios tautodailininkės. Todėl ir man nesvetimi yra visi šie rankdarbiai. Užaugau tarp kalnų siūlų, raštų, audimo staklių, dažų ir spalvų. Tai buvo mano kasdienybė. 

Tapyti pradėjau neseniai ir ta pradžia buvo tikrai nedrąsi. Kad sumažinti nepasitikėjimą savimi, kad nereikėtų išradinėti dviračio, pirmiausiai, nutariau pasimokyti Kauno A. Martinaičio dailės mokykloje. Pradžiamokslis užtruko ketverius metus. Praleisti metai tarp Lietuvoje žinomų dailininkų man įrodė, kad aš ne tik galiu tapyti, bet ir tai, kad šis užsiėmimas man teikia laimę ir begalinį malonumą, kad tapyba nėra trumpalaikis susižavėjimas.


Baigusi mokslus dailės mokykloje, toliau gilinuosi į tapybos subtilybes, bandau išsiaiškinti meno paslaptis VDA KF. Dalyvauju pleneruose, parodose.

Tapybos darbuose galima pamatyti, kas mane supa, kuo aš gyvenu, kas džiugina.

Smagiausia tapyti gamtoje. Tik čia galiu matyti natūralių spalvų subtilumą, netikėtus spalvų derinius.