Prie Šaminio
Aprašymas
Pristatymas
Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.
Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.
Grąžinimas
Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.
Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!
1cm = 14,5cm
Rodyti kūrinį papildytoje realybėje (AR)
Paspauskite „Žiūrėti (AR)“ mygtuką ir pamatykite, kaip pasirinktas meno kūrinys atrodys jūsų erdvėje naudojant papildytą realybę! Funkcija šiuo metu veikia tik su Apple įrenginiais ir "Safari" bei "Chrome" naršyklėmis. Funkcija testuojama, jeigu turite komentarų, labai jų laukiame!
Gėlės, medžiai, jūra – mane žavi jų ramybė, didingumas, tobulumas ir paprastumas kartu. Tai atsvara miestui, technologijoms, visam nesibaigiančiam informacijos srautui. Daug fotografuoju, lieju akvareles, nes negaliu susilaikyti neužfiksavusi akį patraukusio gamtos skambesio – taip gimsta mano eskizai, taip pasiruošiu tapymui. Drobėse stengiuosi perteikti šį jausmą, spalvų derinius. Kviečiu ir žiūrovą į peizažą, kviečiu patirti tirpstančio sniego šilumą, vakaro pajūryje ramumą, pavasario žydėjimo svaigulį, obuolio kvapnumą.
Norisi ir šiek tiek maištauti prieš šiuolaikinį postmodernybės daugybingumą ir nekurti be proto daug kartočių. Todėl dažnai naujas darbas – tai naujas tapybinis ieškojimas. Ar peizažas gali būti modernus, ar kaip tik turėtų būti klasikinis? Ar būtinai turi turėti horizontą, dangų ir žemę? Kokia erdvės svarba peizaže, kokia erdvės spalva? Taigi, siekiu prakalbinti peizažą - kuo jis dar gyvas, įdomus, brangus šiandien.
Esu iš Klaipėdos, tačiau jau daug metų gyvenu ir kuriu Vilniuje. Tapybos mokiausi individualiai pas dailininką Antaną Beinaravičių, vėliau pas dailininką Vytautą Pošką, taip pat žinias gilinau Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokykloje, Vilniaus dailės akademijoje.