Nereikalingi daiktai

Technika: Guašas - popierius
Dydis: 53x43 cm
140,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 53200

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Gėlės, medžiai, jūra – mane žavi jų ramybė, didingumas, tobulumas ir paprastumas kartu. Tai atsvara miestui, technologijoms, visam nesibaigiančiam informacijos srautui. Daug fotografuoju, lieju akvareles, nes negaliu susilaikyti neužfiksavusi akį patraukusio gamtos skambesio – taip gimsta mano eskizai, taip pasiruošiu tapymui. Drobėse stengiuosi perteikti šį grožį, spalvų derinius, horizontus, kviečiu ir žiūrovą į peizažą, kviečiu patirti tirpstančio sniego šilumą, vakaro pajūryje ramumą, pavasario žydėjimo svaigulį.

Esu iš Klaipėdos, tačiau jau daug metų gyvenu ir kuriu Vilniuje. Tapybos mokiausi pas dailininką Antaną Beinaravičių, vėliau pas dailininką Vytautą Pošką, taip pat žinias gilinau Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokykloje.

Dalyvauju grupinėse parodose – 2015 m. keturių dailininkių parodoje „Pasimatymas“ Juozas Art galerijoje, parodoje M. Bičiūnienės vardo premijai laimėti Lietuvos nacionaliniame muziejuje (parodoje eksponuotą darbą įsigijo muziejus), liaudies meno parodose „Aukso vainikas“ (Vilniaus regiono, 2015, 2016, 2017 m.), tarptautinio plenero „Trys atspindžio pusės“ parodoje Trakų Vokės dvare, galerijos „Arka“ parodoje „Artchyvas“, „Menas be stogo“ (2020 ir 2022 m.) ir kt. Asmeninės parodos surengtos 2015 m. Juozas Art galerijoje, 2016-2017 m. Krizių įveikimo centre paroda „Neplanuota, netikėta“, 2018 m. UAB Verslo aptarnavimo centro patalpose. Esu įgyvendinusi ir keletą sieninės tapybos darbų, freskų privačiuose interjeruose.