Prancūzijos ąžuolai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x80 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 51616

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

„Didelė Kūrėjo dovana yra žmonėms dovanoti jausmus. Tai ir yra priežastis, kodėl nenustoju kurti...

Tapydama jaučiuosi tarsi keliaučiau į kitą pasaulį, kur vaizduotei nėra ribų, taisyklių, įstatymų ir sienų. Akyse regėtas žmogus ar gamtos lopinėlis, architektūra ar išgirsta muzika susipina su minčių ir jausmų jūra. Ši nenusakoma energija dažų forma atgimsta drobėje ir tampa paveikslu. Tai tikra magija – nepaaiškinamas ir beprotiškai įdomus procesas.  Tapyba man yra laisvės kalba, kur niekas nevadovauja kaip turi išjausti ar patirti. Paveikslas kaip užfiksuota jausmų nuotrauka žiūrovui atveria fantaziją ir sukelia savitus išgyvenimus,“ – pasakoja kūrėja.

Vos išmokusi laikyti teptuką, Audinga pasinėrė į meno pasaulį. Vaikystėje ir paauglystėje nuolat lankė įvairių meno šakų būrelius, baigė Antano Martinaičio dailės mokyklą (2007m.) Kauno technologijos universitete įgijo architektūros bakalauro ir magistro diplomus (2007-2013 m.). Studijuodama taip pat intensyviai mokėsi tapytojo Gintaro Zubrio dailės studijoje. Dalyvavo įvairiuose pleneruose Lietuvoje (Tytuvėnuose, Nidoje, Preiloje) ir už jos ribų (Italijoje ir Prancūzijoje). Tapybos darbai buvo eksponuojami parodoje “Geriausias 2016 metų kūrinys“ (Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus, Kaunas) bei kitose bendrose parodose bendradarbiaujant su menininkais. 2018 m. Audinga surengė savo asmeninę tapybos darbų parodą. Daugelis kūrinių jau rado namus ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, tokiose kaip Islandija ir Anglija. Audingos tapyboje galima pastebėti įvairių technikos ir stiliaus paieškų. Ekspresyvizmu alsuojantys, jausmingi, spalvingi, storų aliejinių dažų sluoksniai perteikia gamtos grožį, žmones, architektūrą jautriai įpinant menininkės jausmus, mintis bei išgyvenimus.