Katedros varpinė

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 50x40 cm
176,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 53600

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Kasdiena. Naktis – diena, diena – naktis – tai nepertraukiamas ir nesibaigiantis laiko ciklas, kaip kelias į amžinybę. Tai laiko ritmas, kartais tolygus, ramus ir plastiškas, kartais trūkčiojantis ir veržlus, o kartais aštrus. Tapyba – takas tarp dienos ir nakties, taškuotas brūkšnys savęs pagavimo, savęs pažinimo, gilaus atodūsio link. Tapyboje nėra laiko. Ji pasiglemžia, įtraukia, nuramina, atgaivina ir pakylėja. Tai dienos ir nakties šviesa. Nuolat ieškau spalvų, dėmių, linijų darnos. Kūryboje dominuoja abstraktus naratyvas. Paveikslai pulsuoja laisvo potėpio energija. Tapyba – tai abstraktus kvėpavimo rimas ar bežodė poezija. Man svarbi būsena, susiliejimas su laukais, kalnais, mišku, upe, miestu. Tapyba ne tik leidžia pasidžiaugti šviesos ir šešėlių žaismu, paslaptingu erdvės pojūčiu, bet ir teikia apmąstymus apie žmogaus ir gamtos bei gyvenimo mieste sąsajas," - pasakoja dailininkė apie savo kūrybą.

Jolanta Kanapickaitė gyvena ir kuria Vilniuje, Stakliškėse, Molėtuose. Tapybos mokėsi Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykloje (Tapyba. Vadovė Marija Teresė Rožanskaitė), 1992-1993 metais Jūratės Stauskaitės Vaikų ir jaunimo dailės mokykloje. 

2000 metais baigė Vizualiųjų menų magistrą (Tapyba. Vadovas prof. Ričardas Bartkevičius), suteikta gimnazijos bei meno mokyklos dailės mokytojo kvalifikacija (Vadovas prof. Jonas Gudmonas). 

1999 metais suteiktas socialinio pedagogo magistro laipsnis. 

2009 metais apginta socialinių mokslų – edukologijos O7S daktaro disertacija ir suteiktas edukologijos mokslų daktaro laipsnis. Buvo nagrinėta suaugusiųjų meninio ugdymo individualizacijos tema. 

Nuo 2013 metų dirba Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, aktyviai dalyvauja tapybos parodose bei įvairiose bibliotekų kultūrinės edukacijos veiklose. 

Nuo 2022 metų išrinkta į Dailės ugdytojų draugijos tarybą, kuri jau švenčia 30 metų jubiliejų.