Miesto chaosas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 64x50 cm
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Ilgamečiams meno gerbėjams ir galerijos klientams Rolandas Mociūnas jau gerai pažįstamas kaip vienas talentingiausių urbanistinio peizažo autorių.

Kai sakome, kad Rolandas Mociūnas - įsimylėjęs miestą, tai nėra tik skambi frazė. Kone visi autoriaus darbai skirti miesto temai, Lietuvos miestų panoramoms, kurias kartais paįvairina kelionių įspūdžiai. Jau iš pirmo žvilgsnio pastebėsite, kad dailininkas daug dėmesio skiria atspindžiams, šviesai, lengvumui ir perregimumui. Miestai dažnai nutvieksti pirmųjų saulės spindulių, paskendę rūke arba spindi žibintų šviesoje. Rolandas visada stengiasi įsivaizduoti miestą judesyje, nesustojantį, visą jo kunkuliuojantį gyvenimą. Dažniausiai Rolando Mociūno drobėse išvysite gerai pažįstamas miestų vietas, tačiau vis kitu, netikėtu kampu, kuris leis mylimą miestą pamatyti naujomis akimis.