Upėje

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 60x100 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54040

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Autorius yra Lietuvos dailininkų sąjungos (nuo 1999 m.) ir tapytojų sekcijos “Individualistai" (nuo 2016 m.) narys.

M. Strolia nuolat rengia savo kūrinių parodas tiek galerijose, tiek įvairiose netikėtose erdvėse (parduotuvėse, parkuose, viešbučiuose ir t.t.). Nuolatinis tarptautinių žemės meno parodų, plenerų dalyvis.
Autorius nuolat stebina kūrybine išraiškos būdų ir autorinių technikų kaita, originaliais ir neįprastais kūrinių formatais. Jo kūrybinis interesų laukas nuolat kinta ir taip pat yra labai įvairus.

Pagrindinis įkvėpimo šaltinis - nuolat besikeičiančios gamtos ir žmogaus sąsajos, kūrybiškos kūrinio medžiagiškumo, temos plėtotės (peizažų, abstrakcijų, žmogaus figūros ciklai) paieškos.

Nuolat dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir parodose Lietuvoje bei užsienyje (Bulgarija, Lenkija, Vokietija, Italija).
Mariaus Strolios darbų yra įsigiję privatūs kolekcininkai Lietuvoje, Lenkijoje, Japonijoje, Vokietijoje, Čekijoje.

Menininkas intensyviai kuria įvairių meno disciplinų srityse (tapyba, grafika, skulptūra, asambliažas, koliažas, instaliacija, fotografija).


Dailininkas Marius Strolia jau seniai žavisi garsios Kalifornijos universiteto profesorės Marijos Gimbutienės (1921 – 1994) archeomitologijos studijomis, todėl jo kūryboje dažnai atsispindi mitologiniai motyvai, archajinės neolitinių deivių skulptūrėlių formos.

2020 metais Mariui Stroliai skirta Lietuvos kultūros tarybos stipendija piešinių ciklo ,,Europa“ sukūrimui. Ciklo piešiniai buvo sukurti pagerbiant M. Gimbutienės atminimą.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija