Obelų sodas

Eva Lauma
Technika: Popierius, pieštukas, tušinukas (tamsoje švytintis)
Dydis: 70x100 cm
1 670,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 417,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 47151

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Eva Lauma 1999 metais baigė Vilniaus Dailės akademiją, tapybos specialybę, tačiau surado savo stilių grafikoje. 2013 – 2022 metais surengė septyniolika personalinių parodų, dalyvavo grupinėse, atrankinėse parodose, pleneruose.

Dailininkė kuria vienetinius didelio formato piešinius tušinuku ar pieštuku (nors dažnai naudojamas ir akrilas, tačiau šie dažai naudojami grafiškai – piešiant liniją, apskritimą ar kvadratą). Tai – ne tiražuojama grafika, o unikalūs, vienetiniai kūriniai. Monochromatiškumas pabrėžia, kad dailininkė atsisako savo tapybinės patirties ir orientuojasi į liniją.

Eva Lauma dažnai naudoja ir baltų simboliką, kuri įvedama subtiliai, rafinuotai ir siejama su šiuolaikinio pasaulio ženklais. Kaip nebūtų keista, kiti darbai primena ir Australijos aborigenų meną, o tai rodo, jog dailininkė kuria universalias kosmogonijas. Jos pasaulio įvaizdžiai yra tuo pat metu archainiai ir modernūs, dažnai panašūs i ląsteles ir pirminius elementus, taip pat yra plataus diapazono – nuo žvaigždžių iki molekulių.

Dailininkės kūriniai yra daugiasluoksniai, labai dekoratyvūs, ornamentiniai. Besikeičiančios šviesos efektai (blizgūs, ultravioletiniai, fosforiniai sluoksniai) grąžina į šiuolaikinį skaitmeninį industrinį pasaulį, kviečiantį žiurovą mąstyti, medituoti tarp praeities ir dabarties.

2018 metais menininkei suteiktas Kultūros Ministerijos patvirtintas Meno Kūrėjo statusas.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Popierius, pieštukas, tušinukas (tamsoje švytintis)

70x50 cm

770,00 €

Popierius, pieštukas, tušinukas (tamsoje švytintis)

100x70 cm

1 670,00 €

Popierius, pieštukas, tušinukas (tamsoje švytintis), markeris

70x50 cm

770,00 €