Kompozicija su gėlėmis

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x50 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 42745

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius
Birutė Butkienė - tikra grožio ir jaukumo nešėja. Dailininkės kūriniai, kuriuose dažniausiai išvysite gamtos peizažus arba natiurmortus su pievų gėlių puokštėmis, visada glosto akį natūraliomis, šiltomis spalvomis.
"Tapyba - tai galimybė atrasti ir kurti, išreikšti save ir kiekvieniems namams padovanoti kai ką nepaprasto.
Paveikslai ant sienos - tai tarsi dar vienas langas, pro kurį atsiveria kerintys vaizdai - linguojantys miškai, nepažabota bangų mūša, ramus švelnus vėjo dvelkimas kopose.
Tai unikalus nuolat besikeičiantis pasaulis, į kurį žvelgdamas kiekvienas įžiūri skirtingus dalykus. Gamtos motyvas tarsi priartina gamtą prie žmogaus, suteikia galimybę bent mintimis ištrūkti ten kur gali grožėtis neaprėpiama jos didybe. Visada siekiu, kad mano tapyti paveikslai ant drobės taptų ne tik išskirtine interjero puošmena, bet ir tikra atgaiva į juos žiūrintiems."