Jazminai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x50 cm
285,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 56316

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Kiek save prisimenu – visada piešiau. Nuo pirmos klasės lankiau žinomos akvarelistės Živilės Kairytės piešimo būrelį, vėliau mokiausi A.Vienožinskio dailės mokykloje. Mano dėstytojais buvo tokie garsūs Lietuvos dailininkai kaip Arvydas Šaltenis, Juozapas Miliūnas, Algimantas Švėgžda, Vytautas Pečiukonis, skulptorė Dalia Matulaitė ir kiti. Vėliau tapybos mokiausi privačiai. Visi mano darbai yra piešti ir tapyti iš natūros. Piešiu pastele ir tapau aliejiniais  dažais peizažus, natiurmortus, aktus, bet didžioji mano aistra – portretai. Visada stengiuosi ne tik atkartoti žmogaus bruožus, bet svarbiausia – perteikti vidinį pasaulį, emocijas, nuotaiką. Tapydama bandau perprasti subtilų gamtos ir žmogaus grožį bei unikalumą, kartu įdėdama ir savo širdies šilumos.