Tyla I

Technika: Pastelė - popierius
Dydis: 68x82 cm
1 076,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 269,00 €

Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 25453

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Viltė Gridasova – Kalbaspalva.lt įkūrėja, anglų kalbos mokytoja, tapytoja, vertėja, rašytoja, moteris ir be galo pozityvus žmogus. Kaip pati pamena, už teigiamą požiūrį į pasaulį ji turėtų būti dėkinga savo močiutei Azai – pačiam pozityviausiam kada nors sutiktam žmogui. Tai ji dar mažą mergaitę supažindino su anglų kalba, išmokė pažinti augalus, grožėtis gamta, įskiepijo meilę klasikinei muzikai ir menui. Močiutės dėka šiandien Viltės gyvenime kalba ir spalva tapo viena, nedaloma visuma.

„Kaip tapytoja vis dar ieškau tinkamiausio įrankio. Anksčiau rinkausi aliejinius dažus ir pasteles, bet visai neseniai mane suviliojo nenuspėjamas akvarelės sodrumas ir skaidrumas, – sako Viltė. – Tapymas gali būti dovana arba prakeiksmas, jei negali išreikšto to, ką nori. Vis dėlto kad ir koks būtų rezultatas – pats procesas turėtų kelti pozityvius jausmus. Tai nereiškia, kad kūriniai turi būti vien šviesūs, jie gali pažadinti liūdesį ar melancholiškus prisiminimus, bet galiausiai besigrožinčiajam jie sukelia įkvėpimą.“

Aliejinės pastelės kreidelės, grafitas, popierius

21x30 cm

320,00 €