Vasara

Jonas Grunda
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 30x30 cm
123,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Dailininkas Jonas Grunda yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Dailininkas kūryboje tam, kad sukurti formą ir nutapytį paveikslą naudoja įvairias priemones. 

"Manyčiau ne tiek svarbu, kokiomis priemonėmis siekiu užsibrėžto tikslo, tačiau svarbiausia yra tai, kaip mano kūrinys veika žiūrovą. Kaip sakė Viljamas Bleikas: "Moters kūnas yra vienas gražiausių Dievo kūrinių". Per daug amžinybės vyro akiai. Jis maitina ir teikia gyvybę..."

"Neregimieji procesualumai yra neatsiejami nuo įvykio kaip rezultato. Tokių menininkų kaip Jonas Grunda kūriniai žymi procesus be savojo objekto (o galbūt ir subjekto). Štai skulptūra - objektas "Išėjimas, Velykos" savo forma primena atvertas duris arba tolstantį ir atsikartojantį rėmą lyg langą lange, duris duryse, veidrodį veidrodyje. Visi šie objektai objekte gali būti suvokiami kaip kažkoks specifinis ir tik autoriaus intuityviai suvokiamas buvimo per nebūtį apmąstymas. Kūrinio pavadinimas ("Išėjimas, Velykos") suponuoja jog autorius intencionaliai siekia semantines reikšmes išbarstančio žaidimo, kur Velykos ir išėjimas vienas kitam lyg prieštarauja. Mano galva Velykos tai - sugrįžimas ir naujas, pabaigą nugalėjęs buvimas, o išėjimas veikia kaip nebūtinai savavališkas pasitraukimas iš buvimo. Šiuo atveju kūrinyje pasikartojanti duris primenanti forma į vieną sistemą jungia buvimą ir nebuvimą. Durys yra ne tik varstomos, bet per jas net kažkas privilegijuotai užeina ir išeina. Jos žymi ten ir čia. Atrodo, kad J. Grundos sukonstruotas durų motyvas leidžia pasinerti į mirtį kaip gyvenimą, būti kažkur tarp. Nors durys taip pat gali būti traktuojamos kaip realus taškas dabarties laike, tačiau atsikartojantis durų motyvas šį tašką trina ir dabartį atveria tarsi neesančią dabar". (Menotyrininkas Remigijus Venckus).

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos