MODELIS IŠ NATŪROS

Jonas Grunda
Technika: Tušas, anglis, popierius
Dydis: 82x61 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Dailininkas Jonas Grunda yra Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Dailininkas kūryboje tam, kad sukurti formą ir nutapytį paveikslą naudoja įvairias priemones.

"Manyčiau ne tiek svarbu, kokiomis priemonėmis siekiu užsibrėžto tikslo, tačiau svarbiausia yra tai, kaip mano kūrinys veika žiūrovą. Kaip sakė Viljamas Bleikas: "Moters kūnas yra vienas gražiausių Dievo kūrinių". Per daug amžinybės vyro akiai. Jis maitina ir teikia gyvybę..."

Jono Grundos kūrybos pamatas  - gyvenimo džiaugsmas, kurį autorius stengiasi įžvelgti visur, kur pasisuka. Dailininkas tapyboje išlaiko eskizišką lengvumą, spalvų skaidrumą. Jo linija laisva, tekanti, o potėpis skubrus, bet taiklus. Užuot susikoncentravęs į detales, dailininkas dėlioja visumą ir skuba užfiksuoti nuotaiką.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys