Tarp žiedų

Technika: Ofortas - akvatinta
Dydis: 25x31,5 cm
79,80 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Gimiau 1975m. Panevėžyje, kur baigiau dailės mokyklą. 1995 - 1998 m. Kauno aukštesnioji meno mokykla, dailiojo stiklo meistro kvalifikacija. 1998 - 2002 m. grafikos bakalauro studijos VDA, Menų bakalauro  laipsnis. 2002 - 2004 m. grafikos magistro studijos  VDA, Menų magistro laipsnis. 2009 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narys. 2010 m. VPU PKTI  mokytojo kvalifikacija. Dirbu pedagoginį darbą Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centre bei Dailės Artelėje. Kiek lieka laisvo laiko - viską skiriu kūrybai, daugiausiai dirbu grafikos srityje, kūriu estampus, daugiausiai oforto, akvatintos technikomis.  Nuo 1998 m. dalyvauju parodose Lietuvoje ir  užsienyje (nuo 2004 m.). Nuo 2013 m. dalyvauju tapybos pleneruose.

Savo kūryboje menininkė Kristina Daniūnaitė perteikia asociacijas, nevalingai užplūstančius prisiminimus, subjektyvią erdvę ir laiką. Pasak, autorės, kūriniuose nereikėtų tikėtis nuoseklumo. Atvirkščiai, yra šokinėjama nuo vienos temos prie kitos, kaip vaikai šokinėja per balas ar žaisdami klases. Vieni jos kūriniai kupini egzistencinių išgyvenimų, kitiems labiau būdingos vaikiškos, neslepiamai sentimentalios idėjos, kaip antai, meilė gyvūnams. Nepaisant siužetinės įvairovės, savo kūryboje grafikė siekia perteikti jai svarbias gyvenimo, mirties ir laisvės temas.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys