Bubble Bath

Technika: Mišri technika
Dydis: 87x50 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 39822

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Autorė, kilusi iš Druskininkų, savo kūryboje atskleidžia įvairias būsenas, kurios įkvepia kurti. Apsigynusi menų magistrą Vilniaus dailės akademijoje, įvietinto meno katedroje bei dalyvavusi įvairiuose meno projektuose ir parodose, menininkė rizikuoja kurti vis naujais ir dar neištirtais raiškos būdais.

Tarpdisciplininio meno autorė, monumentalios tapybos, grafikos bei molbertinės tapybos darbuose dažniausiai akcentuoja jungties motyvą, kuris jungia mūsų mintis, idėjas, jausmus.

Ieškodama atsakymų savo vidiniame pasaulyje ji stebi gamtą mikroskopu, žvelgia į žemę iš debesų ir reflektuoja tai vizualia menininko kalba. Visa Aivos kūryba iš dalies paremta neapčiuopiamos jungties kaip grybienos tinklo idėja, per kurią mes komunikuojame. Menininkė vaizduoja ne tik jungtį tarp žmonių ar kitų gyvūnų, o ir jungtį su dar neištirtais ir nematomais pasauliais. Jos kūryba pasižymi intuityvumu, subtiliu spalvų dengimu, įvairiapusiškumu.

Dailininkė yra surengusi ne vieną personalinę parodą, dalyvavusi įvairiuose kūrybiniuose projektuose, o taip pat grupinėse parodose.