Baimė

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 120x80 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Rugilė Jakšaitytė (1997-08-13) 2019 metais baigė Grafinio dizaino studijas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Karantino metu didelę laiko dalį skyrė mėgstamai tapybai. Taip sukūrė paveikslų seriją. 2022 metais surengė tris parodas Marijampolė - Nida - Vilnius. Gimtajame mieste Marijampolėje surengė pirmąją tapybos parodą, tada kartu su kūrėja Maivyda surengė jungtinę parodą Nidoje, Zuikio daržo tipyje. Kol kas paskutinę parodą surengė šokių renginyje Vilniuje (Dailininkų sąjungos skulptūros ir vitražo centre). Dabar Rugilė gilina žinias keramikos srityje, o laisvu laiku tapo paveikslus.

Rugilės kūryba yra apie vidines būtybes baibokus. Lietuvių kalboje baibokas reiškia paaugęs, išdykęs vaikas, tačiau Rugilės kūryboje baibokai įgauna kitą prasmę. Tai apie mūsų vidinį, ne visada suprastą ir išanalizuotą vidinį pasaulį. Tai emocijų, baimių perteikimas, lyg tai būtų būtybės gyvenančios mumyse. Dažnai baibokai yra su nulinkusiom galvom, rūsčiais veidais, susigūžę savyje, nes nebegali pakelti visos sumaišties, baimių ir neteisybių pasaulyje. Kartais atrodo visko tiek daug, bet kartais sustoji visame tame pasaulio spalvų sūkuryje ir nesupranti į kurią pusę pasileisti. Nori kažką keisti ar pasikeisti, bet kartais baibokai lieka sukaustyti savyje ir pasilieka tūnoti savo viduje. Bet ne visam laikui. Galiausiai saulė vėl pradeda šviesti, o vidinė ugnelė rusenti. Tada mes vėl išlendame iš savo vidinių sienų ir urvų. Ir vėl bandome, vėl ir vėl.