Printerhead, squatting

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x60 cm
410,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 102,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 46181

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Menininkė ir meno teoretikė Odeta Putkytė (g. 1993). Lietuvoje įgijo bakalauro laipsnį Minervos akademijoje ir magistro laipsnį Utrechto universitete, šiuo metu studijuoja Edinburgo universitete su menų daktaro laipsniu.

Kaip sako pati menininkė, šie tapybos darbai yra išskirtiniai tuo, jog kūrybinės jėgos protrūkiai pasireiškiantys per jos savitą potėpį, kvestionuoja ne pasakojimo logiką per tapybą, bet kvestionuoja absoliučią nesąmonę ir kiek ta nesąmonė yra priimtina, jei pateikta per šviesią, lengvą atmosferą. Šio absurdizmo tikslas yra parodyti ne tiek pasakojimą, kiek įvykį, ne tiek faktus, kiek perspektyvą. 

Odeta sako: "Pačia tapyba siekiu gal ir ne hiperrealistiškai, bet kiek įmanoma nemeluoti - sutaupau laiko. Šis uvras taip pat kvestionuoja mūsų identitetą, kas mes iš tikrųjų esame, nemeluojant ir nuoširdžiai - vienas sunkiausių gyvenime klausimų atsakyti nepaisant visų gyvenimo sunkumų."