Be pavadinimo

Technika: Tušas, spalvoti pieštukai, popierius
Dydis: 29,7x21 cm
176,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 53253

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

2011 m. Vilniaus Dailės Akademijos Kauno fakultete (VDA KF) baigiau bakalauro studijas (tapybos specialybė), 2013 m. - VDA KF įgijau magistro laipsnį.
 
Piešiu seniai. Dar prieš pradėdama studijuoti atradau autentišką, grafikai artimą, stilių ir pradėjau kurti. Tuščia popieriaus lapo erdvė ir juodas tušas leisdavo išpildyti visas fantazijas.

Kadangi studijavau tapybą, natūralu, piešiniuose atsirado spalvos, pradėjau laužyti akademinio piešimo taisykles ir naudoti automatinio piešimo techniką.

Kiekvienas piešinys man yra laisvės patyrimas. Laisvės būti ir kurti.