Boy and Ant-eater

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x100 cm
950,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 237,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 27775

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Maksym Golovko gyvena ir kuria Kaune nuo 2012m. 

Savo kūriniuose vaizdais stengiasi išreikšti idėjas. Labiausiai autorių domina žmonių santykių, bendravimo, vienišumo ir požiūrio į pasaulį, žmogaus ir gamtos santykio temos. Autorius neretai pabrėžia, žmogaus atsiskyrimą nuo gamtos, atsiribojimą, išnaudojimą, kai žmogus, kuris pats turėtų būti tos gamtos dalimi, tampa pašaliniu stebėtoju arba netgi engėju. Dailininkas dažniausiai renkasi patrauklų iliustratyvų stilių, puikiai derantį su numanoma ironija, o pagrindiniais veikėjais jo kūryboje paprastai tampa ne žmonės, o gyvūnai.