Iš ciklo "Pilnaveidės

Technika: Tušas ant popieriaus
Dydis: 29,7x21 cm
60,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Tapytoja Ainė Jacytė (gim. 1988m.), 2007m. baigusi tapybos bakalauro studijas VDA KF, o 2013m. įgijusi tapybos magistro laipsnį, kūryboje „žvelgia“ į savo pačios jausmus, būsenas, patirtis.

Paveikslo kūrimas jai – sakralus procesas, kurio metu pasąmonė išsilieja spalvų, formų, faktūrų kompozicijomis, kurios yra inspiruotos kasdienės, autorę supančios aplinkos: interjerų, pastatų, gatvių konstrukcijų. Šie objektai, iš pirmo žvilgsnio atrodantys „sausi“, neįdomūs, gal net kiek banalūs, skatina menininkę pažvelgti giliau, pajausti aplinką, kurioje yra, pažvelgti į ją įdėmiau, patyrinėti ir, apjungiant su savo būsenomis, sukurti kompozicijas, kuriose geometrinės formos susipina su jausmų „projekcijomis“.