Materija, energija, erdvė, laikas

Technika: Grafika
Dydis: 90x69 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 46758

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Jurgitos Gerlikaitės kūriniai pasižymi ir įtaigiu grožiu, ir europietiško temperamento siurrealistiškumu. Jos gamtos vaizdai suponuoja svajonės būseną, kurioje susilieja psichologinės pasąmonės intrigos ir tikrovė; išradingai derinami įvairūs objektai ir medžiagos. Jurgitos darbai taip pat leidžia pamatyti žmogaus būseną – vidinę Visatą nuolatinės kūrybos procese. J. Gerlikaitės darbai buvo eksponuojami galerijose visoje Europoje, taip pat Japonijoje, Vidurio Rytuose ir Amerikoje. Būtent šis jos ryšio su supančiu pasauliu jausmas suintriguoja daugybę skirtingų žmonių, gyvenančių skirtingose kultūrose.

Jurgita Gerlikaitė, grafikė ir dailėtyrininkė. Gimė ir augo Vilniuje, menininkų šeimoje, studijavo meno istoriją Vilniaus dailės akademijoje, vėliau – vaizduojamuosius menus Islandijoje ir Danijoje. Šioje kolekcijoje matote kūrinius iš ciklų „Pavasario lygiadienis“, „Meditacijos“, „Metafizinės rekonstrukcijos“, „Portretinės vizijos“, taip pat darbus miesto tematika.

Meno istorija ir teorija, (BA, 1998) – Vilniaus dailės akademija.

Grafika ir vaizduojamieji menai – Lietuva, Islandija (Šiaurės ministrų tarybos stipendija), Danija.

UNESCO Kultūros vadyba ir kultūros politika, (MBA, 2009) – Vilniaus dailės akademija.

nuo 2003 m. nepriklausoma menininkė.

Lietuvos dailininkų sąjungos narė (2006).

LATGA narė (2018).

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys