Pavasaris

Technika: Mišri technika - popierius
Dydis: 59,5x42 cm
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 42088

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu žmogus, kurio galvoje verda šimtai minčių. Todėl jau nuo vaikystės pamilau piešimą, tai tapo veikla, kuri padeda apraminti audras siaučiančias mano galvoje. Dirbu grafikos dizainere, todėl savo kūrybą kasdien išreiškiu įvairiausiais būdais ir formomis. Visgi, ranka atlikta iliustracija išliko mano mylimiausiu hobiu.

Mano darbai pripildyti keistų būtybių, kurios gyvena mano sapnuose. Manau, visi kartais turime tokių sapnų, kurie taip išgąsdina, jog prabundame vidury nakties ir vis dar aiškiai matome gąsdinančius vaizdinius. Tokie košmarai mane kurį laiką gąsdino, kol galiausiai prisėdau ir pradėjau piešti monstrus gyvenančius mano galvoje. Taip juos prisijaukinau. Nors šios būtybės atrodo baisios ir gąsdinančios, iš tikrųjų jos negali padaryti nieko blogo. Jei žmogus išmoksta prisijaukinti savo demonus, jam vis mažiau lieka ko bijoti. Galbūt mano piešiniai nekelia jaukumo jausmo, bet jie skatina pažvelgti savo baimei į akis, kad ir kokioje formoje ji būtų. Suprasti, kad tik todėl, jog tai nėra „gražu” ar „patogu”, tai dar nereiškia, jog yra ko bijoti.

Tikiu, kad yra žmonių, kurie pasižiūrėję į mano darbus atras ir sau jau pažįstamų demonų. Visgi, geriausias būdas įveikti savo baimę, pažvelgti jai tiesiai į akis. Norėčiau, kad ir kiti prisijaukintų savo demonus, kaip tą padariau aš.