Arkliukas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 30x24 cm
167,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 40690

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Piešiu nuo vaikystės. Turėjau nuostabų mokytoją Ipolitą Valeravičių Jonavos meno mokykloje. Malonu, kai ant drobės perteiktos mintys bei jausmai žmonėms sukelia teigiamas emocijas. Daug įtakos man, kaip dailininkei, turėjo ir turi Paul Cumes ir Bob Mask, mano draugai dailininkai iš JAV. Mano darbų yra įsigiję privatūs asmenys iš Lietuvos, JAV, Vokietijos ir Šveicarijos. Tapau aliejiniais dažais. Šiuo metu gyvenu ir kuriu Šiauliuose," - prisistato dailininkė.

Vilmos repertuare vyrauja jaukūs kelionių po Europą vaizdai ir žydinčios pievos. Tapydama autorė visų pirma koncentruojasi ne į piešinį, ne į perspektyvą, o į spalvas ir ekspresyvų potėpį, jos paveiksluose vaizdai suauga į vientisą mirguliuojantį audinį. Dailininkei svarbu išlaikyti šiltą, šviesią spalvų paletę ir jaukią nuotaiką.