Plaukimas su aligatoriumi

Technika: Guašas, spalvoti pieštukai, popierius
Dydis: 72x52 cm
585,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 146,25 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 46263

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Natalie Levkovska – dizainerė, dailininkė. 1995 m. Maskvoje įgijo dailininko-meistro akmens, kaulo, medžio apdirbimo bakalauro diplomą. 1999 m. įgijo kostiumo dizainerės specialybę Vilniaus dailės akademijoje. Po studijų akademijoje dirbo kostiumų dizainere Lietuvos kino studijoje, o vėliau kailinių dizainere Šilutėje. 2006 m. išvyko į Didžiąją Britaniją, kur, pakeitusi savo kūrybinį profilį, ėmė dirbti Londone esančioje dizaino studijoje dailininke-dekoratore ir tuo pat metu pradėjo tapyti aliejiniais dažais.

Autorė kuria paprastus ir poetiškus meno kūrinius, sujungdama siurrealizmą ir naivų meną. Jos meninė visata yra savotiškas magiškasis realizmas: ji mėgsta vaizduoti realius objektus, bandydama paveikslų erdvėje perteikti magišką gyvenimo pulsavimą. Jos kūrybos siužetai daugiausia paimti iš jos gyvenimo su dalele humoro ir autoironijos.

2018 m. FESPA mugėje Berlyne apdovanota „Distinction Winner“ vardu.

Nuo 1995 m. dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje. Surengusi 21 personalinių parodų, dalyvavo 16 bendrose tapybos bei piešinių parodose.

Nuo 2020 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narė.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys