Diptikas "Bučinys"

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x80 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Niekas taip neįkvepia skrydžio jausmui, kaip meilė…Diptikas - tai dviejų dalių kūrinys. Būtent taip simboliškai į vieną bendrą Vienį, į kitą kokybę susijungia du vienas kitam tinkantys žmonės.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Mamos dailininkės dėka visą vaikystę lydėjo aliejinių dažų kvapas, o su juo atėjo ir polinkis kūrybai. Tapydama dalyvauju stebuklingame procese, kuris vienu metu yra ir mano terapija, ir meditacija, ir laikas, kai tampu ryšininku tarp Menininko viršuje ir drobės po savo rankomis.

Visi mano tapybos darbai gimsta meditacijose ir su mantromis, kurioms padedant papildomai „įrašau“ į kūrinį pozityvią energinę programą , skleidžiančią ramybę, įkvėpimą, o, svarbiausia – nuolat spinduliuojančią besąlyginę meilę. Tikiu, kad mano paveikslai ne tik perteikia gerą energiją savo šeimininkams, bet ir dėl savo spalvingos gamos bei abstrakčių, dinamiškų formų yra puikiai pritaikomi moderniuose interjeruose.