Stebėtojas

Technika: Akrilas, mišri technika, drobė
Dydis: 50x50 cm
266,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 43971

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Tapau beveik tiek, kiek atsimenu. Ir visad bandydavau nutapyti tai, ko nemačiau.

Mano paveikslai, tai bandymas nagrinėti žmogaus dvasinę būseną, pasitelkiant universalius ir specifinius, ezoterinius simbolius. Kartais tai asmenybės archetipai, kartais sapnai, ar dalis pasakos: iliustracijos istorijai, kurią atrandu vėliau arba ją pamato kiti. Moterys - deivės, mitinės būtybės ir viskas, ką galima rasti už vaizduotės vartų," - pasakoja dailininkė.

Julija Fokina žiūrovą be jokių įžangų panardina į magijos pasaulį. Dažniausi kūryboje sutinkami motyvai - moters/deivės/žynės, magiškų gyvūnų, kurie vienaip ar kitaip įkūnija žmogaus vidines jausenas ir nuojautas, gyvenimo etapus. Jų žvilgsniai skvarbūs ir paslaptingi, o juos pačius beveik visada gaubia nežemiškas švytėjimas. Dailininkė daug dėmesio skiria detalėms, simboliams, kurie padės žiūrovui perprasti jų pasakojamą istoriją.