Medaus metafizika

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x60 cm
1 850,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 462,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52199

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

D. Rusys – savamokslis tapytojas, dalyvaudavęs parodose Klaipėdoje nuo 1992 metų, bet, vėliau apsigyvenęs Vilniuje. Nuo 2008 m.  studijavo Dailės akademijoje bakalauro studijų programoje, 2013 metais apsigynė monumentaliosios tapybos magistro laipsnį ir dabar yra Užupio meno inkubatoriaus rezidentas, LDS narys, surengęs personalinių parodų, taip pat - dažnas grupinių parodų ir kartais plenerų dalyvis.

Savo kūryboje jis naudoja kiekvieną jam žinomą ir prieinamą išraiškos metodą: „pittura metafisica“, intuiciją, siurrealistinį sapnavimą, dadaistinę ironiją, asambliažinius galvosūkius ir visa kita, kas ateina į galvą. Danieliaus Rusio paveikslas alsuoja siurrealistinių pasakų dvasia: neproporcingos figūros, įdomūs jų rakursai, žmonės su įvairių gyvūnų galvomis ar visai be veido bruožų. Paveikslai tarsi išblukę, vyrauja pastelinių tonų gama, kurioje atsiranda ryškesnės linijos, apskritimai, ornamentai.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys