Pavo cristatus I

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 50x70 cm
1 202,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 300,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 24616

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Dailininkė Laima Žeimienė plėtoja du labai skirtingus stilius ir tapybos žanrus. Pirmasis - fotografinio tikslumo gyvūnų atvaizdai, reikalaujantys ne tik technikos išmanymo, bet ir didelio kruopštumo. Pati autorė pasakoja:

"Mane keri grynas žemiškumas, kūniškas pavidalas, gyvūniškumas. Netraukiu savo herojų iš antgamtiškos fantazijos karalijos, nesistengiu peržengti tikrovės, kad pasiekčiau nepaprastybę. Savo laboratorijoje gyvūnus "auginu plaukelis prie plaukelio". Smulkiausias, vos įžiūrimas akimi detales stengiuosi nutapyti mikroskopiškai nuosekliai, tiesiog fotografiškai. Drobėje atkuriu natūralią egzistenciją, tobulą gamtos kūrinį - gyvūną."

Antroji kūrybos kryptis - liejama abstrakcija, kuriomis autorė taip pat siekia atskleisti gamtos reiškinius, bet jau visiškai kitu būdu:

"Spalvinga Tolimųjų Rytų kultūra, filosofija, meditacinė praktika ir artumas gamtai įkvėpė kitą mano paveikslų temą - tėkmė (angl. flow). Dažai liejami laisvai, neliečiami teka ir telkiasi atskleisdami paslėptus pavidalus, spalvas, faktūras. Nevaržoma spalvų tėkmė ir kontroliuojamas atsitiktinumas kuria kūrinį, kuris vaizduoja gamtą, jos reiškinius. Tokį tapymo būdą ir techniką vadinu meditacija, kai pats procesas, tiesioginis patyrimas yra viskas: čia ir dabar."