Bijūnų paukštis

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 21x13,5 cm
248,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 30444

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Savitą techniką grafikos darbuose Simona tobulina daugiau nei penkiolika metų, o paskutiniu metu pradėjo gilintis ir į akvarelės paslaptis. Kūryba skatina pažinti ir atkurti pasaulį: tokį patį ir kartu - skirtingą, kupiną simbolių. Čia iš pilkų grafito šešėlių žvelgia spindinčios akys, o sapnai pražysta spalvingais potėpiais. Kūriniai tampa naujomis istorijomis, kurias visada įdomu patikėti žiūrovo vaizduotei.

Naujų siekių ir idėjų menininkei įkvepia dalyvavimas tarptautiniuose meno projektuose, kūrinių eksponavimas įvairiose meno platformose, laimėti piešinių konkursai bei publikacijos trijuose JAV išleistuose meno albumuose.