Zuika

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 100x70 cm
Sukūrimo metai: 2023
1 670,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 417,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Gediminas Endriekus gimė Lietuvos vakarų mieste Plungėje, 1982 m. rugsėjo 21 d. Nuo ankstyvos vaikystės mėgo lipdyti. 2005 m. Vilniaus Dailės Akademijos Telšių Dailės Fakultete baigė skulptūros specialybę. 2007 m. atsikraustė į Vilnių, ten įsidarbino bronzos liejykloje, pradėjo intensyviai kurti. 2015 m. surengė pirmą personalinę bronzos skulptūrų parodą Prologas. 2016 m. įstojo į Lietuvos Dailininkų Sąjungą. 2016 m. su žmona atidarė asmeninę meno studiją, ten eksponuoja daugelį savo kūrinių. 

Gediminas Endriekus kūryboje – labai intravertiškas, kuria spontaniškai eskizuodamas. Atsirinktus tinkamus darbus išpildo medžiagoje. Darbus nuo eskizo iki baigto kūrinio išpildo pats. 

Gedimino darbuose vyrauja stovinčios, sėdinčios abstrahuotos žmogiškos figūros, būtybės, primenančios gyvūnus ar augalus, kartais pereinančios geometrines formas, minkštos, kampuotos, dinamiškos, kitos – sustingusios judesy. Pagrindinės Gedimino rūpimos temos – žmogaus kilmės ir jo buvimo prasmės klausimas. Tad jo darbai neretai filosofiški, atspindintys emocijas, būties dilemas.

"Kiekvienas kūrinys turi kažkokią reikšmę, kurios negaliu apibūdinti. Mintys apie darbą išsigrynina po kurio laiko, kaip nusistovi drumstas vanduo, suvokimas ateina vėliau. Užbaigęs darbą retai kada galiu iškart pasakyti pavadinimą, jį turiu tarsi pamažu atsiminti. Darbų reikšmė nebūtinai turi būti įvelkama į žodį. Kartais bandai apie darbą kalbėti ir girdi sklindant tik eilines žodžių formas, kurios įprastai naudojamos tokiomis akimirkomis. Tuomet tikroji kūrinio reikšmė tolsta sulig kiekvienu ištartu žodžiu. Kad ir kaip banaliai skambėtų, reikšmė turi būti pajusta, o ne pateikta žodžiais," - apie savo kūrinius pasakoja menininkas.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija