Modrio grūdas kitaip

Technika: Kartonas, emalė, 2011
Dydis: 85x85 cm
2 210,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 552,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 48754

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Gimiau 1960 m. Kaune, mokiausi Kauno J. Naujalio vidurinėje meno mokykloje (dabar Kauno dailės gimnazija), 1978-84 m. studijavau tapybą Vilniaus dailės institute.

Pirmosios dailės pamokos buvo šeimoje - tėvas pokario metais studijavo tapybą, motina – tekstilę. Meno mokykloje tapybos mokė puikus pedagogas Algirdas Lukštas, Vilniaus dailės institute - dėstytojai Kostas Dereškevičius, Arvydas Šaltenis, Leopoldas Surgailis, prof. Vladas Karatajus.

Po studijų tapytuose darbuose vaizdavau realias formas realioje erdvėje. Jas 1993-ais metais keitė ekspresyvi abstrakcija. Nuo 2010 metų pradėjau geometrinės abstrakcijos laikotarpį. 

Spalvinę geometriją paskatino susitikimų patirtys su Arūnu Jonuškiu ir Modriu Tenisonu bei lengvesnio ir paprastesnio išraiškos kelio paieškos. Arūnas supažindino su žmogaus kūno meridianų spalvinėm išraiškom, Modris – lauko ir grūdo variacijom per sukinį baltų šimtaraštėse juostose.

Man pačiam tapyboje labai svarbūs du dalykai: stipri spalvinė įtampa ir tarpas tarp darbo bei jam skirto pavadinimo, galintis virsti varteliais sielos kelionei."

1978-1984 – VDI, tapybos specialybės studijos. Dailininko tapytojo-pedagogo kvalifikacija.

1986-1990 – tapybos dėstytojas ir metodinio būrelio pirmininkas Kauno St. Žuko taikomosios dailės technikume.

1989-1991 – tapybos ir piešimo dėstytojas-valandininkas VDI Kauno skyriuje.

1991-1993 – tapybos mokytojas Kauno dailės gimnazijoje.

Nuo 1984 m. dalyvauja grupinėse parodose, o nuo 1993-ųjų ir rengia personalines tapybos parodas.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys