Gamtos šokis

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 24x30 cm
140,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 43723

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Reda Ptakauskienė mėgina užfiksuoti gyvenimą atspindžiais, smulkiais fragmentais ir detalėmis, už akių užkliūvančiais ornamentais. 

Juk paprastai matydami vaizdą neįsimename jo viso, o tik tai, kas jame paliečia mus asmeniškai. Todėl Redos paveiksluose vienos šalia kitų dėliojasi įvairios nuotrupos, kurias dailininkei pavyksta sugauti mūsų greitai besisukančiame pasaulyje. Pastaruoju metu Redos kūryboje dominuoja tautinių raštų, ornamentų fragmentai, savyje talpinantys mūsų istoriją, kaip savasties ženklai, prosenelių laiškai lydintys mus į dabartį.

Dailininkė kiekvieną kartą tapydama stengiasi išmėginti kažką naujo, kiekviename savo darbe sukurti skirtingą nuotaiką.

Dailininkė yra baigusi VDA Kauno dailės institutą (tapybos studijas).