Dienos tikslas

Technika: Akriliniai markeriai, drobė
Dydis: 100x100 cm
Sukūrimo metai: 2023
1 040,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 260,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 56863

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Esu jaunosios kartos menininkė, tapytoja, Vilniaus Dailės akademijoje baigiau tapybos bakalauro ir magistro studijas. Abu mano seneliai – menininkai, jie nuo pat mažens skatino mano kūrybinių gabumų vystymą ir domėjimąsi menu.

Studijuodama Vilniaus Dailės akademijoje pradėjau nagrinėti žmogiškojo trapumo, laikinumo klausimus, domino individo egzistenciniai išgyvenimai ir, iš pirmo žvilgsnio, niekuo neišsiskiriančių kasdienybės akimirkų įprasminimai. Taip atsirado šviesūs žiemos peizažai ir baltoje drobėje ištirpstantys gamtos motyvai. Jie – lyg aliuzija į trapų ir it sniegas ar šešėlis pranykstantį žmogaus gyvenimą. Kiek vėliau kūriniuose ėmė ryškėti ir laiko sampratos, šiuolaikinio žmogaus greito gyvenimo tempo keliamos pasekmės ir noras bent akimirkai iš to ištrūkti.

Tapyboje stengiuosi perteikti unikalų savo pasaulio pamatymą ir pajautimą, kuris dažnai kyla iš vidinio ilgesio ir noro sustabdyti laiką, atsikvėpti, stebėti ir reflektuoti mus supančią aplinką. Esu nuolatiniame ieškojimo, eksperimentavimo ir naujų bandymų kelyje, todėl mano skirtingų laikotarpių kūryba skiriasi. Nuo 2019 metų aktyviai dalyvauju grupinėse ir rengiu personalines parodas, dalyvauju meno konkursuose ir projektuose.

Kūrybinė biografija:

2017 m. Grupinė paroda „Reformacija“, galerijoje Krematoriumas, (Vilnius).

2018 m. Grupinė VDA studentų darbų paroda Panemunės pilyje.

2019 m. Personalinė paroda „BEgalybės“, VDA galerijoje Akademija, (Vilnius).

2019 m. Personalinė paroda „(Ne)matoma“, Vilniaus krikščionių gimnazijoje.

2020 m. Personalinė paroda „Pasižymėti“, galerija „Kalnas“, (Vilnius).

2020 m. Personalinė paroda „Atokvėpis“, galerija „Skaptukas“, (Ignalina).

2021 m. Grupinė paroda „Intruzija“, VU Geologijos muziejus.

2022 m. Grupinė paroda „Ribos“, galerija „Ramybė“ (Palanga).

2023 m. Personalinė paroda „Kada nors“, Elektrėnų kultūros centras.

2023 m. Personalinė paroda „Išsiplanavimai“, „K29“ verslo centras, (Vilnius).