Flow of thoughts 3

Technika: Akrilas, audiniai, drobė
Dydis: 125x80 cm
655,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 163,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 41375

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Esu teatro dailininkė, bet didžiąją laiko dalį pastaraisiais metais esu visų pirma mama. Mama trijų nuostabių mergaičių. Jos yra mano meno kūriniai ir mano inspiracijos.


Paveikslus kuriu iš kasdienybės grožio ir netobulumo. Jie pirma užgimsta viduje, mintyse.  

Spalvos, dėmės, linijos, faktūros – viskas spaudžiasi ir sluoksniuojasi. 

Užsimerkiu ir matau paveikslus. Ateina laikas juos perkelti ant drobės.

Iš pradžių aš siūnu. Siūnu iš audinių, iš senų rūbų ar patalynės skiaučių. Kai kurie audiniai nauji, dar kvepiantys gamykla, kiti – jau gyvenę savo gyvenimus, daug matę, kol galiausiai tapo nebereikalingi. Aš visus juos imu, dėlioju, prasiūnu, uždengiu, iškarpau, šitaip audinių likimą pakreipdama kitoniška linkme.


Po to kai siuvinys jau būna pasiūtas aš jį traukiu ant porėmio, gruntuoju, tapau ant viršaus akrilu arba aliejiniias dažais.

Kai kuriuose paveiksluose nėra dažų – jie „tapyti audiniais“.


Aš negaliu netapyti.

Tapydama koncentruojuosi į vidines būsenas. Stengiuosi rasti pozityvių būsenų. Skausmingas, griaunančias nuotaikas pasilieku sau. Tapau subtilius vidinius išgyvenimus. Mąstau  spalvomis, potėpiais, faktūromis.

Noriu, jog šie mano abstraktūs paveikslai puoštų namus, darbo vietas, viešąsias erdves. Noriu, jog jie džiugintų, nuramintų žmogų jo kasdienybėje.