Sala

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 76x105 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54463

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Liuda Liaudanskaitė – Vakarų Lietuvoje žinoma akvarelininkė. Dirba šlapia akvarelės techniką. Liuda yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė, nuo 1992 metų dalyvauja grupinėse parodose, surengė daugiau kaip 20 personalinių parodų įvairiose Lietuvos miestuose. Liudos kūrybos sritis – akvarelė, performansas, scenografija, kostiumų dizainas. Menininkė dalyvauja vietinėse ir tarptautinėse pleneruose, parodose, projektuose. Yra Klaipėdos teatro apdovanojimų „Padėkos kaukė” nominantė. „Vakarų vėjai 2018” nominacijos „Už taiklią istorinės minties refleksiją kūrinyje” laimėtoja. Jos kūrinių yra įsigyję Sakralinio meno muziejus, Mažosios Lietuvos muziejus, Kretingos muziejus, I. Simonaitytės memorialinis muziejus ir kt.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autoriaus kūrinių yra muziejuose

Autoriaus kūrinių yra muziejuose