364-n

Technika: Grafika
Dydis: 8,5x5,5 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50967

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Gimiau 1977 m., Ukmergėje. Mokiausi dailės mokykloje, baigiau Šiaulių universiteto dailės fakultetą. Dirbu meno mokykloje. Laisvu laiku kuriu miniatiūras. Nuo 2001 m. dalyvauju grupinėse parodose, pleneruose. 2022 m. buvo surengta personalinė kūrybos darbų paroda.

Kūryba man - tai pabuvimas su savimi, įsiklausymas į save, dažnu atveju vidinio skausmo perkeitimas į kažką pozityvesnio. Miniatiūrų temos labai įvairios. Tai - įvairūs pajautimai, “išgirsti” jausmai. Piešinukai atlikti įvairaus kietumo grafitiniais pieštukais. Piešiniuose galima įžiūrėti ezoterinių simbolių, įvairių ženklų, fantastinių būtybių ir t.t. Darbai minimalistiški, iliustratyvūs. Tik pažvelgus giliau, piešiniai atsiveria. Stengiuosi, kad kiekvienas darbas pulsuotų šviesa ir hamonizuotų žmogaus vidų.