Saugi prieplauka

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 60x120 cm
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Alvydas Venslauskas yra dailininkas, kuris sau griežtai užsibrėžęs kurti grožį, todėl jo kūryboje dažniausiai išvysite moteris ir gėles, autorius sako, kad nelabai ką gražesnio gali sugalvoti. Jo tikslas, kad namuose pakabintas paveikslas suteiktų jaukumo, o grįžus namo po darbų padėtų atsipalaiduoti. 

Iš tiesų žmogaus ir gamtos santykis yra kone svarbiausia autoriaus kūrybos tema. Nors dailininko kūrybiškumas, regis, yra begalinis, ši tema atsikartoja beveik kiekviename paveiksle, tik autoriaus išradingumo dėka vis kitaip. Kartais tai fantastiniai peizažai su išgalvotais medžiais, ore sklendžiančiais ar upėmis plaukiančiais namais, kartais vaisius ar uogas lyg patį gyvenimo džiaugsmą skinančios moterys. 

Ieškodamas įkvėpimo dailininkas nuolat keliauja po įvairiausius pasaulio kampelius. Autoriaus darbuose visada daug šviesių, šiltų spalvų, kurios puikiai perteikia geras emocijas, o potėpis greitas, ekspresyvus, dailininkas sako, kad nenori užsižaisti su detalėmis, jam svarbiau bendras vaizdas, įspūdis. Įdomu tai, kad Alvydas nors ir turi mėgstamų autorių, kuriais žavisi, į jų darbus stengiasi per dažnai nežiūrėti, kad neimtų nejučia jų kopijuoti - juk svarbiausia dailininkui išsaugoti savitumą.


Jo darbų yra įsigiję daug žmonių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio - daug iš JAV, Rusijos, Australijos.

Nuo 1985 metų dalyvauja parodose Kaune, Vilniuje, Palangoje, taip pat privačiose galerijose Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV, Rusijoje.