21-40

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x90 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 46657

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Esu tapytoja, šiuo metu studijuoju Vilniaus Dailės Akademijoje tapybos Magistrantūrą. Tapyboje atrandu erdvę ryšio kūrimui su kitais, o tapomus vaizdinius naudoju kaip komunikacijos priemonę. Vaizdinė kalba, atrodo, tam tikrus dalykus išreiškia nuoširdžiau ir atviriau. Savo tapybos darbus matau kaip raktų skylutę į mano pasąmonę, pro kurią gali pažvelgti kiti ir galbūt kitoje pusėje pamatyti savo paties atspindį.

Savo kūrybinei veiklai pristatyti esu surengusi dvi personalines parodas, pirmoji “Play dead“ vyko Beatričės Grincevičiūtės memorialiniame bute-muziejuje. 2022 metais dalyvavau mainų programoje Prancūzijos meno mokykloje École Supérieure d'Art et de Design, Reimse. Prancūzijoje sukurtus tapybos darbus pristačiau antroje personalinėje parodoje “Tranzite”, Vilniaus bibliotekoje, Pilaitės filiale.

Mano darbai buvo eksponuoti JCDecaux  „Menas be stogo“ projekte. Kartu su kursu rengėme grupinę parodą „Krateris“ VDA galerijoje „Kreatoriumas/ Meno krosnys“. Dalyvavau kultūros ministerijos iniciatyvos „Aktuali kultūra“ mobilioje parodoje, virtualioje grupinėje parodoje „Fizinės erdvės: virtualios jungtys“ ir grupinėje parodoje „Po vieną“ VDA parodų erdvėje „Tapybos koridorius“.

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai