Juodasis strazdas

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 50x80 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 44291

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Giedrės darbai spalvingi, juose gyvena ryškūs ir linksmi personažai, atkeliavę iš vaikystės, - ne veltui dailininkė jau yra iliustravusi daugiau nei 30 vaikiškų knygelių.

Skaisčiomis spalvomis išmargintos menininkės drobės savaime traukia kiekvieno akį savo dekoratyvumu, detalėmis ir džiugina nunešdamos į, galbūt jau primirštą, pasakų pasaulį. Leidžia atsipalaiduoti ir truputį pafantazuoti.

Kaip sako pati dailininkė, ieškojimas naujų techninių sprendimų norimam gyvenimo momentui atskleisti, - vienas iš daugelio veiksnių įtakojantis jos darbus. 

2006, 2007 m. - dalyvavo Litexpo knygų dienose 
2008 m. grafikos bei knygų iliustracijų pristatymas Kėdainiuose parodoje "Vaikams ir ne tik". 
2009 m. dalyvavo "Pasakų projekte" 
2009 m. dalyvavo "Knygos meno" parodoje 
2010 m. paroda "Akimirkos" Kėdainių daugiakultūriniame centre

Popierius, pieštukas, tušinukas (tamsoje švytintis)

100x70 cm

1 670,00 €