Rugpjūčio pabaiga

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 41,5x60 cm
127,40 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 35089

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Augau meniškoje aplinkoje, tad nuo mažens save įsivaizdavau tik šioje srityje ir kryptingai to siekiau. Baigiau Šiaulių dailės mokyklą, vėliau praktikavausi piešimo įgūdžius VDA Telšių fakultete ir galiausiai baigiau Vilniaus Dailės akademiją, Kostiumo dizaino specialybę. Studijų metu itin pamilau mados iliustraciją, stebėjau profesionalų darbus ir tobulinausi nuolat tapydama. Savo kūriniuose stengiuosi perteikti tai, kas mane labiausiai žavi – įvairios faktūros bei žmonių veiduose slypinčios emocijos. Dirbau su įvairiais Lietuvos dizaineriais bei plėtoju savo vyriškų drabužių liniją, tačiau mados iliustracija bei tapyba žengia kartu su manimi – tai padeda ne tik išreikšti mintis, bet virsta ir išraiškingu interjero akcentu. Dirbu su mados žurnalais, kurie leidžia išplėsti auditoriją ir į išspausdintus savo darbus pažvelgti kitu kampu. Dalyvavimas ir laimėjimai respublikiniuose bei tarptautiniuose meno ir mados konkursuose, parodose skatina žengti pirmyn, tobulėti ir vis labiau išryškinti savitą kūrybos braižą," - pasakoja autorė.

Natūralu, kad jos kūryboje vyrauja portretai ir figūriniai piešiniai. Dailininkė daug dėmesio skiria aprangai, jos stiliui, raštams ir faktūroms, šukuosenoms ir makiažui, per šiuos išorinius dalykus autorė sukuria savo personažų nuotaiką. Nors ir pasirinkusi iš prigimties švelnią akvarelės techniką, dailininkė mėgsta ryškias, kontrastuojančias spalvas, o jos personažai į žiūrovus žvelgia drąsiai ir atvirai, visai kaip podiumo modeliai.