Jūros žydėjimas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x60 cm
518,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 129,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Sako, neisime prie jūros per jos žydėjimą. Maurais nuklotas vanduo. O aš nuejau ir pamačiau ją tokią. Jūra niekada nebūna negraži.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

“Tikrovė ir fantazija, rimtumas ir lengva ironija, romantika - visa tai atsispindi mano kūryboje. Kadaise vaikystėje regėti vaizdai, sapnai, svajonės ir dabartinio laikmečio aktualijos paliečia ne tik mane, bet ir atsispindi atsiliepimuose apie mano kūrinius. Reiškia,aš paliečiu ir perteikiu ir kitų jausmus. Teptuko draugas esu daugiau kaip 40 metų”, - apie savo kūrybą pasakoja menininkas V. Valius 

Parodinę veiklą menininkas pradėjo 1983 m. Jis yra surengęs šešias personalines parodos Lietuvoje bei dalyvavęs daugybėje grupinių parodų. 

V. Valiaus kūrinių yra privačiose kolekcijose įvairiose Europos šalyse, JAV, Australijoje. Menininkas taip pat dalyvavo meno mugėse Hamburge bei Berlyne.

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Tušas ir akvarelė ant tradicinės spalvos xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.

35x29 cm

203,00 €