Lapeliai. Diptikas

Technika: Akrilas, drobė, 2016
Dydis: 80x120 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 18993

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Natalija Kriščiūnienė gyvena ir kuria Vilniuje. 

Baigė Vilniaus dailės akademiją. Surengė 10 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. 

Tai aktyvi, kūrybinga, nuolat besišypsanti menininkė. Jos optimistinis būdas atsispindi ir kūryboje. Menininkė kuria laisvas, nevaržomas kompozicijas. Sodrios spalvos kiekvienam darbui suteikia ryškią nuotaiką. 

Dominuojantis šiltas koloritas, dažnai pasikartojantys saulės ir šviesos motyvai, veikia optimistiškai. Natalija mato pasaulį lyg mažas vaikas: gerą, šviesų, pilną džiaugsmo ir paslapčių. Jos darbuose ryškus muzikalumo, harmonijos siekimas: kuriamos subalansuotos kompozicijos ir proporcingas linijų , formų ir spalvų ritmas. 

Tapytojos kūryboje vyrauja abstraktūs vaizdai, simboliniai motyvai, gamtos ir žmogaus santarvės ženklai, kuriems suteikiama savita kūrybinės apeigos dvasia. Menininkė tobulai valdo dekoratyvinę, plastinę meno kalbą. Subtili tapybinė maniera, išvystyta individuali poetinė stilistika perteikia jautrios kūrėjos pasaulį, kuris susilaukė nemažai gerbėjų. N.Kriščiūnienės paveikslai pateko į daugelį kolekcijų Lietuvoje ir užsienyje.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija